24 березня 2016 року відбудеться чергове засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії, за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9. Розпочнеться засідання о 10 год. 00 хв.
В порядку денному розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті, стосовно:
- судді Херсонського окружного адміністративного суду Дубровної Валентини Анатоліївни;
- судді Центрального районного суду міста Миколаєва Лагоди Катерини Олександрівни;
- судді Старобільського районного суду Луганської області Озерова Віталія Олександровича;
- судді Лозівського міськрайонного суду Харківської області Смірнової Наталії Андріївни;
- судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Багрової Анжеліки Геннадіївни;
- судді Кіровського районного суду міста Кіровограда Бершадської Оксани Володимирівни;
- судді Київського окружного адміністративного суду Панової Ганни Валеріївни;
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Бойка Олександра Васильовича;
- судді апеляційного суду Черкаської області Суходольського Михайла Івановича;
- судді Виноградівського районного суду Закарпатської області Рішко Ганни Іванівни;
- судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ліщинського Андрія Михайловича;
- суддів Рівненського апеляційного господарського суду Петухова Михайла Георгійовича, Маціщук Анжели Веніамінівни, Гулової Антоніни Григорівни;
- судді Оболонського районного суду міста Києва Родіонова Сергія Олександровича;
- судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Рунчевої Олени Вікторівни;
- судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Посохова Івана Сергійовича;
- судді Корюківського районного суду Чернігівської області Корха Олександра Івановича (за дії, вчинені на посаді судді Семенівського районного суду Чернігівської області);
- суддів апеляційного суду Одеської області Мандрика Віталія Олександровича, Грищенко Лариси Дмитрівни, Тарівєрдієва Тарівєрді Авчихановича;
- суддів апеляційного суду Дніпропетровської області Кочкової Наталії Олексіївни, Каратаєвої Людмили Олексіївни, Григорченка Едуарда Івановича;
- судді Залізничного районного суду міста Львова Боровкова Дмитра Олександровича;
- судді Суворовського районного суду міста Херсона Бочко Юлії Іванівни;
- судді Вінницького міського суду Вінницької області Романчук Руслани Вікторівни та суддів апеляційного суду Вінницької області Медвецького Сергія Костянтиновича, Оніщука Віталія Володимировича, Чуприни Володимира Олексійовича;
- судді Суворовського районного суду міста Херсона Зубова Олександра Сергійовича;
- судді Тернівського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Камбул Марини Олександрівни;
- стосовно судді Шишацького районного суду Полтавської області Колоса Юрія Анатолійовича;
- судді Львівського окружного адміністративного суду Сидор Наталії Теодозіївни;
- судді Залізничного районного суду міста Львова Боровкова Дмитра Олександровича;
- судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дуди Олександра Олександровича;
- судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Дубеля Руслана Михайловича;
- судді апеляційного суду Харківської області Плетньова Володимира Васильовича;
- судді Самарського районного суду міста Дніпропетровська Маймур Галини Яківни (Постановою Верховної Ради України від 04.02.2016 № 996-VIII «Про звільнення суддів» звільнено з займаної посади у зв’язку з поданням заяви про відставку);
- судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Чулініна Дмитра Георгійовича;
- судді Індустріального районного суду міста Дніпропетровська Бєсєди Ганни Вікторівни;
- суддів Голосіївського районного суду міста Києва Валігури Дмитра Миколайовича, Бойка Олександра Васильовича, Хоменко Олени Леонідівни;
- судді Дніпровського районного суду міста Києва Ластовки Нелі Дмитрівни;
- судді Печерського районного суду міста Києва Цокол Лариси Іванівни;
- судді Пустомитівського районного суду Львівської області Даниліва Євгена Олеговича;
- судді Київського районного суду міста Харкова Якуши Наталії Вікторівни;
- судді Галицького районного суду міста Львова Радченка Віталія Євгеновича;
- судді апеляційного суду Львівської області Тропак Олександри Василівни;
- судді Центрального районного суду міста Миколаєва Батченка Олега В’ячеславовича;
- суддів Деснянського районного суду міста Києва Клочко Інни Василівни, Смирнової Євгенії Павлівни та Тарасенко Наталії Володимирівни;
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Пасинок Вікторії Сергіївни;
- судді Придніпровського районного суду міста Черкаси Макаренка Ігоря Володимировича;