Вища кваліфікаційна комісія суддів України повідомляє про чергове засідання, яке відбудеться 18 травня 2016 року в залі засідань на п'ятому поверсі у приміщенні Комісії,за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9.
Початок засідання о 10 год. 00 хв.
Порядок денний засідання дисциплінарної палати Розгляд питань про відкриття дисциплінарних справ чи відмову в їх відкритті:
- судді апеляційного суду Чернігівської області Карнауха Андрія Станіславовича.
- судді Львівського апеляційного адміністративного суду Макарика Володимира Ярославовича.
- судді Комінтернівського районного суду Одеської області Рідник Ірини Юрійовни.
- судді Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Панченко Ольги Михайлівни.
- судді Подільського районного суду м. Києва Павленко Олени Олександрівни.
- судді господарського суду Запорізької області Носівець Вікторії Вікторівни.
- судді господарського суду міста Києва Зеленіної Наталії Іванівни.
- судді Тернопільського міського суду Тернопільської області Стельмащука Петра Ярославовича.
- суддів Голосіївського районного суду міста Києва Бойка Олександра Васильовича, Валігури Дмитра Миколайовича, Дідика Миколи Володимировича.
- судді Київського окружного адміністративного суду Панової Ганни Валеріївни.
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Бойка Олександра Васильовича.
- судді апеляційного суду Черкаської області Суходольського Михайла Івановича.
- судді Виноградівського районного суду Закарпатської області Рішко Ганни Іванівни.
- судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ліщинського Андрія Михайловича.
- суддів Рівненського апеляційного господарського суду Петухова Михайла Георгійовича, Маціщук Анжели Веніамінівни, Гулової Антоніни Григорівни.
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Сальникової Наталії Миколаївни.
- судді апеляційного суду Черкаської області Попельнюха Руслана Олексійовича.
- судді Дніпровського районного суду міста Херсона Рядчої Тетяни Іванівни.
- судді Соснівського районного суду міста Черкаси Дерунець Ольги Анатоліївни (звільнена Постановою Верховної Ради України від 19.04.2016 № 1118-VIII у зв'язку з поданням заяви про звільнення з посади за власним бажанням).
- судді Дарницького районного суду міста Києва Вовка Євгена Ігоровича.
- судді Апеляційного суду міста Києва Гладія Степана Васильовича.
- суддів Рожищенського районного суду Волинської області Хитрика Руслана Івановича, Панасюка Сергія Петровича, Сіліча Івана Івановича.
- судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Делікатної Лілії Володимирівни.
- судді Житомирського районного суду Житомирської області Зубчук Інни Володимирівни.
- судді Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області Вікторович Наталі Юльянівни.
- судді Івано-Франківської міського суду Івано-Франківської області Польської Мирослави Василівни.
- судді Оболонського районного суду міста Києва Шевчука Андрія Васильовича.
- судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області Рунчевої Олени Вікторівни.
- судді Деснянського районного суду міста Києва Бабко Валерії Валеріївни.
- суддів Жовтневого районного суду міста Харкова Іванової Ірини Володимирівни, Срокіної Ірини Іванівни, Єрмоленко Вікторії Борисівни, Труханович Вікторії Валеріївни, Шиянової Людмили Олександрівни, Рубіжного Сергія Олексійовича.
- судді Косівського районного суду Івано-Франківської області Гордія Володимира Івановича.
- судді Сарненського районного суду Рівненської області Власик Наталії Миколаївни.
- суддів Малиновського районного суду міста Одеси Граніна Віталія Львовича, Мирончук Ніни Василівни.
- судді окружного адміністративного суду міста Києва Літвінової Аріни Володимирівни.
- судді Київського районного суду міста Полтави Миронець Олени Костянтинівни..
- судді окружного адміністративного суду міста Києва Данилишина Віктора Михайловича.
- судді господарського суду Одеської області Зеленова Геннадія Миколайовича.
- суддів апеляційного суду Київської області Суханової Єлизавети Миколаївни, Мережко Марини Василівни.
- судді Малиновського районного суду міста Одеси Бурана Олексія Миколайовича.
- судді Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя Донецької області Щербіни Артема Валентиновича.
- судді Вінницького міського суду Вінницької області Михайленка Андрія Васильовича.
- судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Коцюрби Миколи Петровича.
- судді Хмельницького окружного адміністративного суду Гнап Діани Дмитрівни.
- судді апеляційного суду Житомирської області Кочетова Леоніда Глібовича (за дії, вчинені на посаді судді Корольовського районного суду міста Житомира).
- судді Приморського районного суду міста Одеси Коваленка Вадима Миколайовича.
- судді Приморського районного суду міста Одеси Крикливого Олега Миколайовича.
- судді Галицького районного суду міста Львова Волоско Ірини Романівни.
- судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Саніна Володимира Миколайовича.
- судді Донецького окружного адміністративного суду Волгіної Наталі Петрівни.
- судді Дніпровського районного суду міста Києва Марченко Мирослави Вячеславівни.
- судді Октябрського районного суду міста Полтави Блажко Ірини Олексіївни.
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Хоменко Олени Леонідівни.
- судді Харківського районного суду Харківської області Караченцева Ігоря Володимировича.
- судді Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя Соболєвої Інеси Петрівни.
- судді Голосіївського районного суду міста Києва Бойка Олександра Васильовича.
- судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Мелещенко Людмили Василівни.
- суддів господарського суду Харківської області Суслової Владлени Володимирівни, Макаренко Оксани Вікторівни, Бринцева Олексія Васильовича.
- судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Батманової Вікторії Віталіївни.
- суддів апеляційного суду Харківської області Кружиліної Олени Анатоліївни, Кіся Петра Васильовича, Макарова Геннадія Олекандровича.
- судді апеляційного суду Закарпатської області Ігнатюка Богдана Юрійовича.
- судді Ленінського районного суду м. Харкова Пашнєва Вячеслава Григоровича.
- судді Верховинського районного суду Івано-Франківської області Данилюк Марії Петрівни.
- судді Київського районного суду м. Одеси Куриленко Оксани Михайлівни.
- суддів апеляційного суду Київської області Березовенко Руслани Вікторівни, Воробйової Наталії Семенівни, Верланова Сергія Миколайовича.
- судді Дніпровського районного суду міста Херсона Полив’яного Володимира Миколайовича.
- судді Львівського апеляційного адміністративного суду Качмара Володимира Ярославовича.
- судді Новозаводського районного суду міста Чернігова Подалюки Олексія Федоровича.
- суддів господарського суду Львівської області Мирутенка Олександра Леонтійовича, Гнатюк Галини Миколаївни та Кравчук Наталії Миронівни.
- судді Центрального районного суду міста Миколаєва Батченка Олега В’ячеславовича.
- судді апеляційного суду Запорізької області Крилової Олени Вікторівни.
- суддів Апеляційного суду міста Києва Бартащук Людмили Вікторівни, Маліновського Олега Адольфовича та Паленика Ігоря Григоровича.
- судді Печерського районного суду міста Києва Царевич Оксани Ігорівни.
- судді апеляційного суду Івано-Франківської області Вилки Степана Степановича.
- судді Печерського районного суду міста Києва Тарасюк Кристини Едуардівни.
- судді Дзержинського районного суду міста Харкова Подус Ганни Сергіївни.
- суддів господарського суду Дніпропетровської області Татарчука Володимира Олександровича, Петрової Валентини Іванівни, Юзікова Станіслава Георгійовича, Рудовської Інни Анатоліївни, Соловйової Анастасії Євгенівни, Мельниченко Ірини Федорівни, Бєлік Вікторії Геннадіївни та Ніколенка Михайла Олександровича.