Головний зміст

Новини

calendar 2Шановні відвідувачі суду!

 

 

 

 

 

 

 

sud54677568768965959До Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання про відсторонення від посади підозрюваноого в одержанні неправомірної вигоди (частина 3 статті 368, частина 3 статті 410 Кримінального кодексу України).


За версією слідства, командир однієї із військових частин Одещини у 2020-2021 табелював свого підлеглого як такого, який виконує завдання та бере безпосередню участь в ООС.

Однак, за версією слідства, військовослужбовець фактично не перебував на лінії бойового зіткнення в зоні проведення ООС.

За це, відповідно до діючого законодавства, військовослужбовець отримував щомісячно грошову доплату від держави, частину з яких був зобов’язаний віддавати командиру.

Таким чином, розглянувши клопотання правоохоронців, слідчий суддя задовольнив його. Підозрюваного відсторонили від займаної посади до 30 листопада 2021 року.

Нагадаємо, що раніше суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Також йому визначено розмір застави – понад 180 тисяч гривень.

Примітка. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

documentsГромадянка, яка є фізичною особою – підприємцем, звернулася до суду з позовною заявою до виконавчого комітету Дніпровської міської ради та Інспекції з питань благоустрою цієї міськради через ухвалення рішення щодо знесення декількох тимчасових споруд та їх демонтаж і знищення. Також вона просила повернути непошкодженими тимчасові споруди або стягнути їх вартість із відповідачів.

sud108Учасник ТОВ звернувся з позовною заявою до колишньої учасниці ТОВ та покупця частки у ТОВ, у якій просив таке: перевести на нього права і обов’язки покупця за договором купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ, укладеним між відповідачами; припинити право власності покупця частки в статутному капіталі ТОВ, яка є предметом договору купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ; визнати позивача власником зазначеної частки.

Court300Громадянка, яка є фізичною особою – підприємцем, звернулася до суду з позовною заявою до виконавчого комітету Дніпровської міської ради та Інспекції з питань благоустрою цієї міськради через ухвалення рішення щодо знесення декількох тимчасових споруд та їх демонтаж і знищення. Також вона просила повернути непошкодженими тимчасові споруди або стягнути їх вартість із відповідачів.

vrp logo wightТакі дані наведені в інформаційно-аналітичній довідці про діяльність Вищої ради правосуддя, Дисциплінарних палат Вищої ради правосуддя та секретаріату Вищої ради правосуддя за січень – вересень 2021 року.