Головний зміст

Новини

documentsПозивач просив суд скасувати постанову державної нотаріальної контори про відмову у видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом, складеним у посольстві України в Лондоні.

 

 

 

VRP1Членкині Вищої ради правосуддя Інна Плахтій та Оксана Блажівська взяли участь у черговому засіданні Робочої групи з питань належного фінансування судової влади в Україні при Комітеті Верховної Ради України з питань правової політики.

 

 

kak budet provoditsya vyezdnaya nalogovaya proverka v 2016 godu CustomРозглядаючи справу за позовом особи до Національного банку України, Велика Палата Верховного Суду висловилася щодо того, чи можна вважати середній заробіток за час вимушеного прогулу складовою заробітної плати та чи поширюється на вимогу про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу положення ч. 1 ст. 233 КЗпП України про тримісячний строк звернення до суду.

buket 0089.jpgКолектив Київського районного суду міста Одеси щиро вітає з Днем народження Кириченко Христину Сергіївну!

  


В цей чудовий день від усього серця бажаємо Вам виконання всіх бажань. Нехай збудуться всі мрії, а успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками. Нехай голова крутиться тільки від надлишку захоплення, енергії і щастя, а Ваші рідні завжди обдаровують радісними і щирими посмішками.

 

162054116 3078539652437183 1585959034666351927 nШановний Володимире Сергійовичу! Колектив Київського районного суду м. Одеси щиро вітає Вас з Днем народження!

 

 

 

 

 

Finance GaluziГосподарський суд Запорізької області рішенням, яке Центральний апеляційний господарський суд залишив без змін, у межах справи про банкрутство ПАТ «Завод напівпровідників» задовольнив позов ліквідатора банкрута до ГУ Державної казначейської служби України у місті Києві та Офісу великих платників податків Державної податкової служби України (м. Київ), про стягнення суми бюджетного відшкодування з податку на додану вартість.