Головний зміст

image hi resНагадаємо, Асоціація слідчих суддів України звернулась до всіх народних депутатів України, як до суб’єктів законодавчої ініціативи, з пропозицією внесення змін до ч.2 ст.293 ЦПК України (щодо обмеження можливостей зловживання процесуальними правами).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Народний депутат України Купрій В.М. відповів, що вище зазначене звернення з метою проведення аналізу аналізу направлено до Комітету ВРУ з питань правової політики та правосуддя.
 
Проектом Закону України пропонується передбачити, що у разі подання апеляційної скарги на ухвалу, що не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, а також повторного подання апеляційної скарги на ухвалу, що вже переглядалася в апеляційному порядку, оскарження якої перешкоджає подальшому розгляду справи, суд першої інстанції повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу, яка не підлягає оскарженню.
 
Метою прийняття даного нормативного-правового акту є обмеження можливостей зловживання сторонами цивільних справ своїми процесуальними правами та забезпечення права на судовий розгляд протягом розумного строку.
 
Дані зміни дадуть змогу суддям пришвидшити розгляд цивільних справ, що позитивно вплине на права сторін та на роботу судів України в цілому/